kwa jumla

  1. wytworzyć
  2. dk
  3. -

Indicative mode

wakati ujao
  1. wytworzę
  2. wytworzysz
  3. wytworzy
  4. wytworzy
  5. wytworzy
  6. wytworzymy
  7. wytworzycie
  8. wytworzą

wakati uliopita

umoja
  1. wytworzyłem
  2. wytworzyłeś
  3. wytworzył
  4. wytworzyła
  5. wytworzyło
umbo la nafsi
  1. wytworzyliśmy
  2. wytworzyliście
  3. wytworzyli
Feminine form
  1. wytworzyłyśmy
  2. wytworzyłyście
  3. wytworzyły

wakati ujao (umbo mseto)

umoja
  1. będę wytworzę
  2. będziesz wytworzysz
  3. będzie wytworzy
  4. będzie wytworzy
  5. będzie wytworzy
umbo la nafsi
  1. będziemy wytworzymy
  2. będziecie wytworzycie
  3. będą wytworzą
Feminine form
  1. będziemy wytworzymy
  2. będziecie wytworzycie
  3. będą wytworzą

Hali ya kuamuru

  1. wytwórz
  2. wytworzy
  3. wytwórzmy
  4. wytwórzcie
  5. wytworzą

hali ya kutarajia

umoja
  1. wytworzyłbym
  2. wytworzyłbyś
  3. wytworzyłby
  4. wytworzyłaby
  5. wytworzyłoby
umbo la nafsi
  1. wytworzylibyśmy
  2. wytworzylibyście
  3. wytworzyliby
Feminine form
  1. wytworzyłybyśmy
  2. wytworzyłybyście
  3. wytworzyłyby
Impersonal form
  1. wytworzono
Participle
  1. -
  2. wytworzony
  3. -
  4. wytworzywszy
kitenzi nomino
  1. wytworzenie
Feminine past form
  1. wytworzyłam
  2. wytworzyłaś
Feminine future form
  1. wytworzyła
  2. wytworzyła
Feminine subjunctive form
  1. wytworzyłabym
  2. wytworzyłabyś